Шановні ветерани, жителі Голої Пристані ! Від щирого серця поздоровляю Вас з 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

29.10.2018

 

 
В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
 Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
 Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив звільнення нашої держави! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
З Днем визволення України!
 
З повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.