Тиждень сталої енергії у Голій Пристані!

20.09.2018

 25 вересня, вівторок

Тиждень сталої енергії у Голій Пристані!

Гола Пристань запрошує мешканців та гостей міста з 24 по 29 вересня приєднатися до святкування Тижня сталої енергії!

Тиждень сталої енергії – це ініціатива Європейського Союзу, що покликана привернути увагу широкої громадськості до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом, в контексті застосування новітніх технологій та відновлювальних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату та збереження природних багатств для наступних поколінь.

Гола Пристань, починаючи з 2015 року підтримує цю ініціативу та проводить цікаві розважальні,  просвітницькі заходи. Цього року Голопристанська міська рада та Херсонська обласна громадська організація «Регіональна рада підприємців» підготували для містян неймовірну програму.

Упродовж шести днів у різних локаціях Голої Пристані пройдуть заходи для дорослих і дітей, на яких розкажуть про енергію, навіщо і як її зберегти.

На дітей та молодь очікує конкурс малюнків на асфальті, екологічний Брейн-ринг, уроки екологічної свідомості. Дорослим будуть цікаві екскурсія об’єктами міста, де вже впроваджені передові енергоефективні технології, виставка енергоефективного обладнання з використанням альтернативної енергії. Для всіх гостей та мешканців міста будуть влаштовані фотозона,  наглядний стенд «Зміна клімату – це реальність!», унікальна настільна гра «Твоя енергія» та покази фільмів на тему згубного впливу людства на нашу планету, екології та  збереження природних ресурсів.

Для довідки:

Захід відбувається в рамках проекту «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що реалізується ХОГО «Регіональна рада підприємців» спільно з Голопристанською міською радою за фінансування Європейського Союзу.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.