Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та викладачі!

01.09.2018

 


1 вересня 2018 року, субота

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та викладачі!

Від імені Голопристанської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із

Днем Знань!

1 вересня – завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Особливим і визначальним у житті він стане для 200 голопристанських першокласників, які вперше ступлять на незвіданий шкільний шлях. Не менш важливим він буде для випускників, яким вже дуже скоро доведеться обирати професійну стежку. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

Дорогі учні! У школі перед вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань. Нехай же збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякую вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Від усього серця вітаю всіх із Днем знань. Будьте впевнені в своїй сили, з наснагою ідіть шляхом самостановлення. Мирного вам неба, міцного здоров’я, успіхів у новому навчальному році, невичерпних творчих сил, натхнення та віри в краще майбутнє. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло спрямуєте на благо рідної Голої Пристані та всієї України!

 

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.