Шановні голопристанці!

24.08.2018

  24 серпня 2018 року, п’ятниця

Шановні голопристанці!

Від імені Голопристанської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Незалежності!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення та утвердження нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю, стати будівничими майбутнього нашої країни. А це нелегка та відповідальна праця!

Звичайно, чимало вже зроблено за 27 років існування незалежної України: ми маємо свою Конституцію, утвердилися як суб’єкти міжнародного права, але найголовніше – ми маємо спільне бажання побудувати вільну демократичну європейську державу.

Україна в нас - одна, для нас вона - єдина. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві - порозуміння і згуртованість, на рідній землі - мир та любов!

Тож будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Будьмо горді тим, що вибороли незалежність, здобули право бути собою та господарями своєї долі!

Ще раз щиро і сердечно вітаю вас, шановні голопристанці, із прекрасним днем, з найбільшим святом нашої держави!

З Днем Незалежності! Слава Україні!

 

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.