Призначено головного лікаря КП «Голопристанська ЦРЛ»

19.06.2018

 

 

19 червня відбулася визначна подія для медичних працівників КП «Голопристанська ЦРЛ». У приміщенні даного закладу голова районної ради Соловйов В.О. урочисто підписав контракт з новим головним лікарем Житнюком В.В., привітав новообраного керівника та з радістю представив його колективу.

Користуючись нагодою, голова ради подякував справжньому фахівцю своєї справи та просто чарівній жінці Гей О.Г., яка гідно тимчасово виконувала обов’язки головного лікаря даного закладу.

Головним і непростим завданням, яке постане перед новим керівником, є впровадження медичної реформи. А запорукою успішної її реалізації стануть підтримка та єдність колективу медичного закладу, мудрі наставники, енергійність та впевненість.

Віримо, що нова сходинка у трудовій діяльності Житнюка В.В. буде успішною, а той значний професійний досвід, який у нього є, послужить доброю основою для втілення нових планів, ідей та звершень.

Новообраний керівник подякував усім за привітання та щирі слова і висловив сподівання на підтримку, розуміння та плідну співпрацю.

 Довідково. Житнюк Владислав Вадимович став переможцем конкурсного відбору та відповідно до вимог чинного законодавства був призначений засновником на посаду головного лікаря строком на п'ять років.

За матеріалами Голопристанської районної ради.


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.