День медичного працівника

18.06.2018

В Україні традиційно в третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Їх руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення.

        

Напередодні свята, 15 червня у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи. Щиро подякували медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю і вірність покликанню та привітали з професіональним святом керівники району та міста.

Після теплих слів вдячності, за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я в районі та з нагоди професійного свята кращі із кращих були нагороджені грамотами та подяками.

Приємним сюрпризом для дружньої родини медиків стала концертна програма — гарні душевні пісні та яскраві танцювальні композиції не залишили байдужими нікого.

 

Фото Олександра ГРИГОРКІНА.


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.