«Маршрути успіхів»у Бучі: день другий

12.06.2018

 

Досвід підвищення якості надання послуг та забезпечення комфортного життя громади шляхом впровадження громадського бюджету - тему презентував Петро Холодило, заступник Бучанського міського голови у хабі ,,Portal Освіта і Бізнес».

До панельної дискусії долучився Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який наголосив на головній меті громадського бюджету- залучити жителів громади до вирішення нагальних проблем міста, аби вони ставали ініціаторами і авторами змін, які відбуваються в місті.

Учасники з усіх куточків України познайомилися з досвідом використання новітніх технологій очищення та знезалізнення води , який невдовзі буде впроваджений у місті, роботою лінії сортування сміття на підприємстві МПП « Рада».

Візит проводився Асоціацією міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» Проекту USAID ПУЛЬС.

Ще навіть не підбивши підсумки роботи, учасники програми виявили бажання знову приїхати у Бучу, аби більш детально розглянути окремі напрямки реформування, запропонували обмін делегаціями міст представників освіти, комунальників, депутатського корпусу, чи медицини.

 

Тому обмін досвідом і кращими практиками триватиме і надалі.

 

За матеріалами Бучанської міської ради

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.