"Маршрути успіхів" у Бучі: день перший

11.06.2018

 

За два роки реалізації загальнонаціональної програми "Маршрути успіхів" вперше представники місцевого самоврядування з 30 міст з 18 областей вивчають досвід міста обласного значення. Усі попередні візити були у обласні центри.

В обмінному візиті, перший день якого стартував 11 червня у місті Буча Київської області, взяла участь і заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради Галина Богданова.

Розпочала візит презентація на прикладі міста реалізації головної реформи країни з питань децентралізації. Бучанський міський голова Анатолій Федорук розповів про майже чотири роки, які громада намагається створити спроможну ОТГ. Тривала дискусія, обмін напрацюваннями - живий діалог вказав на багато спільних больових точок на різних етапах її реалізації.

Звісно, учасники хотіли на власні очі побачити, як впроваджуються реформи у освітній галузі, як працює ЦНАП, пілотний проект інклюзивної освіти.

Робота нового садочка, ЗОШ №3, де впроваджуються інноваційні форми роботи, проміжний підсумок першого дня роботи у міськраді, відвідування європейського центру надання адмінпослуг - ось що встигли побачити гості у місті.

 

Вечірня прогулянка міським парком стала, за словами учасників, чудовим завершенням дня.

За матеріалами Бучанської міської ради

 
Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.