Свято літа і дитинства

04.06.2018

Хто більше всіх чекає початку літа? Звичайно, діти. Адже літо – це найдовші канікули, відпочинок на природі, тепле сонце і бризки моря. Не випадково саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Дітлахів Голої Пристані першого червня чекало справжнє свято дитинства. Концертно-розважальна програма, велопробіг, катання на катері від «Нібулону», прогулянка на теплоході «Роман-Кош», візит до дельфінарію у Скадовську, подорож до міста Олешки в кінний клуб «Grand prix», екскурсія голопристанців разом зі скадовчанами до «Зелених хуторів Таврії» – цього дня для «винуватців» свята міська рада приготувала безліч подарунків та приємностей.

Із самого ранку набережну міста заповнили яскраві та життєрадісні дитячі посмішки – школярі проводили конкурс малюнків на асфальті, захоплено вимальовуючи крейдою свої оригінальні фантазії. Біля альтанки тим часом збиралися жителі міста, щоб разом привітати малечу зі святом, а розпочали цю приємну місію ведучі Поліна Новікова та Вячеслав Подковзун, які розповіли про  подарунки, що чекають на малечу цього дня.

Вітав діток зі святом міський голова Олександр Бабич. Він бажав усім здоров’я та радісного літнього відпочинку після навчального року, який видався дійсно плідним, про що свідчила велика кількість грамот за багатогранну творчу діяльність, якими нагороджувала талановитих дітей начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК Альона Литвиненко.

Позитивні емоції та святкову концертну програму підготували для  присутніх  талановиті  колективи  і  виконавці  міста: Юлія Решетило, Аріна Романенко, Нонна Ішханян, Володимир Мякота, зразковий хореографічний ансамбль «Райдуга» (керівник Лариса Сафонова), хореографічний колектив «Забава» (керівник Ганна Марковець). Запальні пісні й танці просто не давали встояти на місці! Були й ігри – дітей розважали Пірат (Ілля Довбня) і Кицька-Мурка (Ліля Шнирьова), які влаштували для юних голопристанців веселі конкурси і дискотеку.

На завершення концерту на малечу чекав приємний подарунок від міської ради – відкриття нового дитячого майданчику на набережній. Нове місце відпочинку відразу вподобали дітлахи – ще б пак, адже оснащений майданчик (розміром 10,5 х 5,5 метрів) яскравими гірками, ігровою вежею та різними драбинками.

Малеча отримала масу позитивних емоцій. Особливо задоволені були діти пільгових категорій, які вирушили у казкову подорож – кожен у свою. А смачні частування від спонсорів свята ще більше покращили їхній настрій.

Тим часом відзначали День захисту дітей і юні спортсмени – у міському Палаці спорту проходив баскетбольний турнір серед дівчат, у рамках якого відбулося вручення посвідчень про спортивні розряди юним голопристанським баскетболісткам.

Свято завершилося, але воно залишило приємні спогади в душах усіх, хто мав нагоду на ньому побувати. І так мріється, щоб свято літа й дитинства продовжувалося всі три місяці і для кожної дитини було барвисте, радісне, оздоровлююче та пізнавальне.

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.