Невсипуще око міста

31.05.2018

 

 Безпека в місті – важлива умова успішного та щасливого життя для усіх мешканців. Щоправда, всюди є ті, хто шукає легкої наживи через крадіжки, порушує правила дорожнього руху чи скоює інші злочини, тому про безпеку та комфорт варто дбати і постійно слідкувати за правопорядком.

Відтепер це робити буде набагато легше, адже в Голій Пристані встановили дванадцять нових камер відеоспостереження високої роздільної здатності. Всі вони підключені до сервера і за тим, що відбувається на вулицях міста, можна спостерігати як у реальному часі на моніторі, так і у запису. Камери сучасні і досить дорогі, але витрати виправдані, адже, по-перше, зображення вони дають якісне і кольорове (це важливо, коли потрібно визначити, якого забарвлення був одяг або автівка). Якість картинки не менш важлива, оскільки при певному збільшенні можна побачити номер автотранспорту і обличчя можливого зловмисника. І, по-друге, ці камери ефективно знімають як удень, так і вночі, відтак цілодобовий моніторинг підконтрольних територій у Голій Пристані вже забезпечено.

Встановлені камери допоможуть притягти зловмисників до відповідальності за допомогою задокументованої інформації та запобігти злочинам і вандалізму завдяки візуальному контролю. Наприклад, швидко виявити тих, хто порушує правила благоустрою в місті – б’є ліхтарі, ламає паркани і лавки, викопує квіти, смітить. Або «літає» по вулицях на авто. Як зазначає інспектор з благоустрою та охорони правопорядку виконавчого комітету міської ради Микола Трайда, трьох таких порушників-автолюбителів, які влаштували «ралі» на набережній, уже затримали.

 

Тож, маємо надію, що відтепер правопорушень у Голій Пристані поменшає.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.