«Тріумф розуму і таланту!»

20.05.2018

 

Голопристанська  земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Приємно бачити, що і сьогодні Гола Пристань  повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

18 травня на базі Голопристанського районного будинку культури відбулося урочисте свято – свято відзначення переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відмічали найкращих учнів, які гідно представили заклади загальної середньої освіти  міста Гола Пристань  на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті наукових робіт МАН, XVIIІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика,             VIІI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, вихованців закладів   дошкільної та позашкільної освіти - переможців всеукраїнських, обласних творчих конкурсів та кращих спортсменів 2017-2018 навчального року.

На святі були присутні Віталій Миколайович Гей, перший заступник міського голови, Тимченко Раїса Акимівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, Таран Олександр Веніамінович, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління, обдарованої молоді рідного міста.

Церемонію нагородження у номінації «Юні талани» розпочали маленькі учасники  - вихованці закладів дошкільної освіти, які мають вагомі досягнення на рівні всеукраїнських, обласних творчих конкурсів еколого – натуралістичного, декоративно – прикладного та художньо – естетичного напрямків: Карп Анастасія, Саврук Андрій, Марабян Кароліна, Мезенцева Софія, Ткаченко Захар, Кушнаренко Яна, Простомолотов Іван, Білий Артем,

Скакун Нікіта, Токаюк Олександр, Козаков Кирило, Сказко Олександр (ДНЗ № 1 «Олімпієць»);  Кадиров Іса, Цюренко Владислав, Тарасенко Вероніка,

Завезьон Єлизавета, Гредінарь Тетяна, Перухіна Ольга, Ганченко Дар’я, Тюменцева Валерія, Роменський Ярослав, Галецький Олександр, Риженко Поліна (ДНЗ № 3 «Берегиня»).

У номінації «Юний інтелектуал» нагороджувалися переможці та призери обласних предметних олімпіад: Канівець Ілля – І місце, Іванов Ярослав – ІІ місце,  учні спеціалізованої школи (керівник - Семененко Н. М., учитель трудового навчання); Лібровський Владислав – ІІІ місце, Соловйова Ольга – ІІІ місце, Томилка Олена – ІІІ місце, Корж Тетяна – ІІІ місце, Малашкова Дар’я – ІІІ місце, учні гімназії (керівники: Горбенко І.Ф., учитель математики, Тетерюк Л.І., Такун Н.Б., учителі біології, Попова А.В., учитель географії, Лобастова І.М., учитель історії, Тригуб Н.В., учитель української мови та літератури); Толмачова Яна – ІІІ місце, Харченко Артем – ІІІ місце, учні ЗОШ № 1 (керівники: Сумленна Г.М., учитель української мови та літератури, Буженко  В.В., учитель інформатики); міських предметних олімпіад: Долбня Ілля, Шнирьова Лілія, Запорожець Софія, Петракаус Даніїл,  Усеінов Есфер, Мотиль Наталія, учні гімназії (керівники: Попова А.В., учитель географії, Такун Н.Б., учитель біології, Глухманюк Т.В., учитель трудового навчання, Тарасенко Т.О., учитель фізики, Горбенко І.Ф., Кириченко Г.В., учителі математики);  Іванов Олександр, Токаюк Сергій, учні спеціалізованої школи (керівник - Семененко Н. М., учитель трудового навчання, Мак А.В., учитель англійської мови); Вишняк Вікторія, Яковина Андрій, Мирошник Катерина, Гавриленко Єлизавета, Кривонос Юлія, Абросимова Олена, учні ЗОШ №1 (керівники – Сумленна Г.М., учитель української мови та літератури, Буженко В.В., учитель інформатики, Снімщикова В.К., учитель трудового навчання, Гордуз С.В., учитель російської мови, Макарашвілі О.В., учитель біології); Лаврик Єлизавета, Мошенська Альбіна, Корженко Ганна, учні ЗОШ № 4 (керівники: Гажур В.В., учитель російської мови, Касьяненко Н.Ю., учитель англійської мови, Осипенко В.О., учитель фізики); переможці міського етапу XVIІI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Тамазликарь Олександр, Усеїнов Есфер, учні гімназії (керівники: Покотилова Г.В., учитель початкових класів, Тригуб Н.В., учитель української мови та літератури); Погранічна Дар’я, учениця спеціалізованої школи (керівник – Зелінська І.В., учитель української мови та літератури); Лебедєва Вікторія, Толмачова Яна, учні ЗОШ № 1 (керівники: Ховдей В.Г., учитель початкових класів, Сумленна Г.М., учитель української мови та літератури); переможці VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка Булюк Тетяна, призер обласного етапу, учениця 7 класу ЗОШ № 1(керівник – Сумленна Г.М., учитель української мови та літератури); Корж Тетяна, учениця гімназії (керівник – Трегуб Н.В., учитель української мови та літератури); Троцан Анастасія, Куліковська Вікторія, Беленчук Софія, учні спеціалізованої школи (керівники: Нечай І.М., Чабанова О.М., учителі української мови та літератури); Гарковенко Аліна, учениця ЗОШ № 1 (керівник – Дєдікова В.А., учитель української мови та літератури) – переможці міського етапу; Юрченко Єва,учениця ЗОШ № 1, переможниця обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН (науковий керівник – Плющ О.П., учитель української мови та літератури); Корж Тетяна, Боброва Валерія, Прозоровська Олександра, лауреати обласного етапу, учениці гімназії (наукові керівники: Арнаут Т.М., учитель історії, Іванова Т.Ф., учитель фізичної культури, Такун Н.Б., учитель біології); Стадник Юлія, Девятаєва Анастасія, Томілко Валерія, учениці гімназії (наукові керівники: Рубан І.В., учитель української мови та літератури, Горбенко І.Ф., учитель математики, Попова О.О., учитель хімії); Токаюк Сергій, учень спеціалізованої школи (науковий керівник – Гелих Р.В., учитель фізики); Романюк Сергій, Абросимова Олена, учні ЗОШ № 1  (наукові керівники: Лятуринська І.Г., учитель математики, Макарашвілі О.В., учитель біології) - переможці та призери міського етапу зазначеного конкурсу-захисту.

Премії міського голови отримали учні в номінації «За успіхи в навчальній діяльності та науково-дослідницькій діяльності»: Корж Тетяна, учениця 10-а класу гімназії, Канівець Ілля, учень 9-б класу спеціалізованої школи, Юрченко Єва, учениця 10 класу ЗОШ № 1, Пісоцька Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ ступенів № 4; в номінації «За успіхи в громадському та культурному житті»: Тригуб Артем, учень 10-а класу гімназії, Пих Павло, учень 10-б класу Манзик Максим, учень 11 класу спеціалізованої школи, Толмачова Яна, учениця 9-а класу ЗОШ № 1, Кадирова Медіне,  Кадирова Еміне, учениці       8 класу ЗОШ № 4; в номінації «За спортивні досягнення»: Кобельчук Владислав, учень 11-а класу гімназії, Іванов Ярослав, учень 10-а класу спеціалізованої школи, Романюк Сергій,  учень 10 класу ЗОШ  № 1, Артюшкова Христина,  учениця 9-Б класу ЗОШ № 4.

У номінації «Творчі професіонали» на сцену запрошувалися переможці міжнародних конкурсів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу», істориків «Лелека», всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати», обласних конкурсів «Перлина натхнення», «Космічні фантазії», «Знай і люби свій край», «Найстаріші дерева Херсонщини»: Тригуб Тетяна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів, Рубан Ірина Вікторівна, вчитель української мови та літератури, Горбенко Ірина Федорівна, вчитель математики, Блакитна Валентина Леонідівна, вчитель англійської мови, Глухманюк Тетяна Вікторівна, вчитель трудового навчання, Позднишова Світлана Іванівна, Кучерук Тетяна Григорівна, Роман Юлія Миколаївна, учителі початкових класів (гімназія); Михайленко Світлана Анатоліївна, Волкова Ірина Олександрівна, Жигалова Ірина Анатоліївна, вчителі початкових класів, Беленчук Світлана Іванівна, вихователь групи продовженого дня, Зелінська Інна Василівна, вчитель української мови та літератури (спеціалізована школа); Жайворонок Марина Миколаївна, вчитель початкових класів, Плющ Ольга Павлівна, вчитель української мови та літератури, Сухомлин Олена Миколаївна, учитель математики, Дорошенко Костянтин Іванович, учитель історії (ЗОШ № 1); Ярига Ольга Юріївна, вчитель початкових класів, Осипенко Валерій Олександрович, учитель фізики (ЗОШ № 4); Іванова Юлія Олександрівна, Лук’янченко Галина Борисівна, Милосердова Тетяна Юріївна, Єфімова Ольга Петрівна, Сафонова Світлана Ростиславівна, вихователі, Імшеницька Юлія Миколаївна, практичний психолог (ДНЗ № 1 «Олімпієць); Романюк Оксана Леонідівна, логопед (ДНЗ № 3 «Берегиня»); Попова Олена Олександрівна, Чабанова Ольга Михайлівна, Позднишова Світлана Іванівна, Михайленко Світлана Анатоліївна, Плющ Ольга Павлівна, Макарашвілі Ольга Володимирівна, Фемич Наталія Іванівна, Сафонова Катерина Вікторівна, керівники гуртків (КПНЗ «ГМЦДЮТ»).

Церемонію нагородження продовжували переможців у номінації «Кращий навчальний кабінет закладу освіти міста» Попова Олена Олександрівна, завідувач кабінетом хімії, Попова Ангеліна Віліусівна, завідувач кабінетом географії, Петришак Юлія Сергіївна, завідувач кабінетом інформатики, Глухманюк Тетяна Вікторівна, завідувач майстернею з обробки тканини і харчових продуктів (гімназія).

У номінації «Краща правоосвітня робота закладів загальної середньої освіти міста» нагороджувався педагогічний колектив НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» - переможець міського огляду-конкурсу на кращу організацію навчально-виховного процесу з правової освіти учнівської молоді (директор - Лобастова Ірина Миколаївна).

Учнівська молодь закладів загальної середньої освіти міста живе цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот, мають вагомі досягнення у всеукраїнських, обласних  змаганнях і Чемпіонатах України та  міста з  футзалу, футболу, баскетболу.  У номінації «Олімпійський резерв» нагороджувалися кращі баскетболісти команди «Чемпіон» м. Гола Пристань, за участь у чемпіонаті України (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга): Міронова Світлана, Воронкевич Віолета, Цуркан Анастасія, Зуйкова Дарія (гімназія), Зоря Аліна (спеціалізована школа) (тренер команди -  Настасієнко Андрій Миколайович).

До номінації «Крок до зірок» увійшли обдаровані діти та учнівська молодь, які прекрасно малюють, ведуть еколого-дослідницьку роботу, виготовляють неймовірної краси вироби з паперу, природного матеріалу, дерева, тканини, стрічок тощо. На сцену запрошувалися переможці та призери всеукраїнських творчих конкурсів Дудченко Марк, учень 6 класу ЗОШ № 1 (керівник – Макарашвілі О.В., учитель біології); Сахно Андрій,  Марабян Спартак, вихованці гуртка «Дослідник» (керівник – Макарашвілі О.В.), Веремко Христина, Цибіна Наталія, Плевака Дар’я, Ішинова Аліна, Ціван Олександр, Рєдніков Вадим, вихованці учнівського лісництва «Дубок» (керівник – Фемич Н.І.) КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»; Куртаєва Саяна, Краснощок Софія, учениці 7 класу, учнів 6-9 класів ЗОШ № 4 (керівники: Таращенко Л.Л., заступник директора з виховної роботи, Леонтьєва, учитель біології).

Грамотами нагороджувалися переможці обласних конкурсів гімназії – 83 учня, спеціалізованої школи - 54, ЗОШ № 1 - 68, ЗОШ № 4 - 48 та вихованці КПНЗ «ГМЦДЮТ» - 64

                Усіх присутніх в залі вітали: народний художній колектив системи МОН України хореографічний ансамбль «Сюрприз» (керівник – Кіріллова Т.В.), зразковий хореографічний ансамбль «Райдуга» (керівник – Сафонова Л.О.), дует у складі Клементини Станики та Олександра Тамазликаря (керівник – Покотилова Г.В.), Артем Тригуб, Володимир Мякота, Поліна Закарлюк, Софія Беленчук і вихованці ДНЗ № 1 «Олімпієць».

Ми сподіваємось, що в наступному році на святі освітнього калейдоскопу «Тріумф розуму та таланту»  буде набагато більше номінантів. Миру вам, добра, нових перемог.

        

Олена ГОРДЄЄВА,

директор КПНЗ «Голопристанський міський

Центр дитячої та юнацької творчості».

 

 

 

 

 





Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.