До уваги мешканців Голої Пристані!

25.05.2018

 

Пільгове перевезення на міських маршрутах по-новому  

Відповідно до рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 26.03.2018 № 37 про затвердження Положення про картку «Картка жителя міста Гола Пристань» запроваджується картка з метою забезпечення безкоштовного перевезення пільгової категорії громадян міста Гола Пристань та  с.Білогрудове пасажирським автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах.

Картка «Картка жителя міста Гола Пристань» - це іменна картка (60мм*100мм), яка є носієм персональних даних утримувача карти та надає право на безкоштовний проїзд міським транспортом загального користування.  

 Порядок видачі картки «Картка жителя міста Гола Пристань»

Для отримання Картки «Картка жителя міста Гола Пристань» громадяни, зареєстровані в м. Гола Пристань та с. Білогрудове, звертаються до управління соціального захисту населення, сім'ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради (далі - Управління) із заявою встановленого   зразка (бланки заяв знаходяться в Управлінні).

         Заявник разом із заявою подає наступні документи:

1. Копію паспорта громадянина України.

2. Копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

3. Копію посвідчення, що дає право на пільгу (пенсійне посвідчення, посвідчення про інвалідність та інше посвідчення, що дає право на пільги).

4.     Фотокартку розміром 3 x 4.

Громадяни, які з об'єктивних причин не можуть самостійно звернутися до Управлвння, подають документи та заяву через свого уповноваженого представника. Уповноважений представник пред’являє документ, що підтверджує його повноваження як представника.

Підставою для відмови у видачі Картки є надання неповного пакету Документів.

Видача Карток здійснюється безкоштовно в управлінні соціального захисту населення, сім'ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської  ради починаючи з 01 червня 2018 року під час подачі заяви та відповідного пакету документів за адресою м. Гола Пристань, вул. Покришева, 41, кабінет № 11, інформація за телефоном 2 10 76.

 Управління соціального захисту населення, сімї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.