Туризм – майбутнє Херсонщини

21.05.2018

 


18-20 травня у кінному клубі «Grand Prix», що в Олешківському районі, відбувся V Таврійський туристичний конгрес, метою якого стали промоція та розвиток туристично-рекреаційного потенціалу Таврійського краю, обмін досвідом впровадження інноваційних проектів в туристичній сфері, стимулювання розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, налагодження партнерських відносин, сприяння розвитку інфраструктури і представлення туристичних можливостей Херсонщини.

На захід для обговорення актуальних питань міжрегіонального співробітництва щодо розвитку туристичної галузі завітали представники органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, туристичного бізнесу (туристичні оператори, готельєри, ресторатори), активні громадські діячі та організації.

Серед почесних гостей заходу – і Голопристанський міський голова Олександр Бабич, який на урочистому відкритті Конгресу представив гостям наше місто із презентацією  «Гола Пристань – туристична та фестивальна столиця Херсонщини». Разом із міським головою на заході були присутні представники відділу культури, туризму та ЗМІ ВК, міського Палацу культури "Сузір’я", а також майстрині декоративно-ужиткового мистецтва, які гідно представляли Голу Пристань і запрошували всіх на відпочинок до нашого міста.

Із відкриттям вітав присутніх на Конгресі заступник голови ОДА, господар кінного клубу «Grand Prix» Євген Рищук, який зазначив:

"Туризм – це майбутнє Херсонщини, тому, розуміючи це, ми готові зробити необхідні кроки для розвитку цього економічного направлення, беручи приклад з європейських країн світу".

У ході Конгресу працювали тренінгові майданчики за напрямками:

- туристичні дестинації, як імідж регіону, мотиватор залучення туристів, суб’єкт регіонального розвитку;

- винний та гастрономічний туризм – практика подовження курортно-туристичного сезону;

- «Інноваційні моделі зростання привабливості рекреаційних територій Херсонщини»;

- «Міжнародні стандарти представлення туристичних атракцій гідами-екскурсоводами».

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися та проконсультуватися з експертами в туристичній галузі, а родзинкою заходу став презентаційний тур по привабливих туристичних об’єктах Голопристанщини, Олешківщини та м.Херсона.

  Фото Натальї ЯРОВОЇ.

Фотозвіт 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.