Стипендії – юним обдаруванням

15.05.2018

Гола Пристань багата на обдарованих юнаків і дівчат, які мають успіхи в науці, мистецтві, спорті. Саме тому в нашому місті існує традиція вручати стипендії міського голови для підтримки юних талантів.

Відповідно до розпорядження міського голови Голої Пристані від 05.05.2018 року № 103-од міська влада затвердила список обдарованих дітей, які отримають стипендію міського голови. Так, кращими з кращих стали:

  Номінація «За успіхи в навчальній діяльності та науково-дослідницькій діяльності»:

 Корж Тетяна Едуардівна - учениця 10-а класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»;

 Канівець Ілля Сергійович - учень 9-б класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів;

 Юрченко Єва Андріївна - учениця 10 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

 Пісоцька Анастасія Валентинівна - учениця 11 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 

 Номінація «За успіхи в громадському та культурному житті»:

 Тригуб Артем Сергійович- учень 10-а класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»;

 Пих Павло Юрійович - учень 10-б класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів;

 Манзик Максим В’ячеславович - учень 11 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів;

 Толмачова Яна Миколаївна- учениця 9-а класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

 Кадирова Медіне Енверівна- учениця 8 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

 Кадирова Еміне Енверівна- учениця 8 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4; 

 Номінація «За спортивні досягнення»:

 Кобельчук Владислав Вікторович- учень 11-а класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»;

 Іванов Ярослав Олегович- учень 10-а класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів;

 Романюк Сергій Михайлович - учень 10 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

 

 Артюшкова Христина Сергіївна - учениця 9-Б класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.   





Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.