Шановні голопристанці!

11.05.2018

У зв’язку із святкуванням 28 травня Дня Свої Трійці, перенесено громадські слухання по обговоренню проектів рішень міської ради «Про встановлення та затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку», «Про встановлення та затвердження ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення та затвердження ставок орендної плати за землю». Громадські слухання з даного питання відбудуться 29 травня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Голопристанської міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14.

З вищезазначеними проектами можна ознайомитися у фінансовому управлінні виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14 тел. 7-72-10, а також на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради www.golapristan-mrada.gov.ua в розділі «Публічна інформація» та в газеті «Рідна Пристань» №17 (742) від 27 квітня 2018 року.

 

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до фінансового управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради за вказаною вище адресою.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.