Програма підтримки домогосподарств: тренінг

27.04.2018

 

У Голій Пристані продовжується реалізація "Програми підтримки домогосподарств" – проекту Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного півмісяця, який направлений на надання допомоги найбільш вразливим категоріям населення. Підтримка за такою програмою буде надаватись певним категоріям осіб (людям працездатного віку без доходу або з низьким рівнем доходу) у вигляді грошових грантів (близько 26 тис.грн) на реалізацію їхніх ідей при виконанні деяких умов.

Під час першого етапу проекту відбувся круглий стіл для ознайомлення із програмою, сформовано попередні списки її учасників по Голопристанському району.

Наступним етапом став одноденний тренінг для бенефеціарів, який відбувся 26 квітня у кафе "Перлина". Учасників зібрання вітав голова Херсонської організації Товариства Червоного Хреста України Андрій Пасіка, який передав слово  представникам Національного комітету "Червоного хреста" – координатору проекту Івану Коштурі та менеджеру проекту Олександру Немченку. Учасникам, яких зареєструвалося близько 20 осіб, тренери докладно розповідали про програму "Підтримки домогосподарств": види напрямків підтримки, умови участі у проекті та терміни його проведення. Детально пояснили, як оформити план використання коштів гранту, що необхідно знати для його заповнення, як вирахувати прибуток від власної справи. Разом заповнювали і "анкети отримувачів грошової допомоги". Крім того, тренери розповіли про етапи відбору учасників, графік переказів грошових гранів, фінансову підтримку через "Укрпошту" та звітність бенефіціарів.

Пояснили також, як вести фінансову документація та моніторинг виконання активностей згідно плану використання коштів, а наприкінці – відповіли на численні запитання учасників зібрання.

Наступними етапами проекту стане підготовка фінального списку отримувачів допомоги, перша виплата грошових грантів та пост-дистрибуційний моніторинг.

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.