ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад

02.05.2018

  

Під такою назвою 27 квітня у м. Києві відбувся широкомасштабний спеціалізований публічний захід – IV Форум енергоефективного партнерства’18, який став знаковою подією загальноукраїнського масштабу.

У Форумі, організатором якого виступило Держенергоефективності, взяли участь понад 800 учасників, серед яких – урядовці, парламентарі, представники місцевих органів влади, бізнесу (ЕСКО-інвестори), іноземні партнери, громадськість та ЗМІ. Учасником Форуму став і Голопристанський міський голова Олександр Бабич, так як для нашого міста впровадження заходів з енергозбереження є в числі першочергових пріоритетів.

Ключовою для обговорення на Форумі стала тема розвитку ринку ЕСКО-послуг: практичний досвід реалізації енергосервісних проектів представників місцевої влади та інвесторів, а також питання механізмів реалізації енергоменеджменту та стимулювання енергоефективних заходів як на рівні держави, так і на місцях. Присутні обговорювали нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад, впровадження термомодернізації в бюджетних установах та багатоквартирних будинках із залученням приватних інвесторів (ЕСКО) за механізмом енергосервісу, інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Як зазначив очільник Голої Пристані, саме такі заходи дають поштовх для розвитку енергоефективності в Україні та справжніх дій для отримання реальних результатів.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.