Музика води

05.05.2018

 

Цього року жителі міста, як ніколи, чекали гарних, чудових, сонячних днів, теплих романтичних вечорів, розквіту перших духмяних квітів та каштанів, приємних прогулянок із родиною парком та набережною міста. І ось, нарешті, дочекалися! Центр Голої Пристані став улюбленим місцем сімейного відпочинку, місцем зустрічей закоханих, місцем, де із задоволенням і радістю відпочивають усі бажаючі.

Гарний настрій та позитивні емоції чекали на жителів та гостей Голої Пристані 5 травня. Сонячної і теплої днини тут проходило довгоочікуване весняне свято – відкриття туристичного сезону та сезону роботи фонтанів "Музика води".

На набережній біля світло-кольорового фонтану привітно зустрічали гостей ведучі Вячеслав Подковзун та Наталья Ярова. Вони запросили до слова господаря міста Олександра Бабича, який тепло привітав дітей і дорослих, побажав усім чудового настрою, приємного відпочинку і під урочисті позивні оголосив туристичний сезон та сезон роботи фонтанів відкритим. І тієї ж миті заіскрився на сонці фонтан, даруючи прохолоду цього спекотного травневого дня.

А ведучі вже запрошували на імпровізовану сцену бажаючих перевірити свої знання з історії Голої Пристані – найрозумніших, найерудованіших школярів, які мали можливість спробувати свої сили у туристсько-краєзнавчому квесті «Місцями козацької слави». Цього року найкраще продемонтрувала свою витримку, ерудицію та логіку команда ЗОШ №1, яка і здобула звання «Найкраща команда краєзнавців міста Гола Пристань». Друге місце зайняли учні гімназії, бронза – у команди ЗОШ №4. Всі діти показали гарний результат, за що отримали приємні подарунки від міської ради та грамоти.

Запалювали серця глядачів яскраві виступи артистів міста. Чудові танцювальні номери дарували хореографічні колективи «Фортуна» (керівник Тетяна Тєлєнкова) та «Забава» (керівник Ганна Марковець) Голопристанської дитячої школи мистецтв. Продовжували свято весни, радості та творчості талановиті Аріна Романенко, Юлія Решетило, Дар’я Прокопова, Клементина Станіка, Софія Магарь, Артем Тригуб, Тетяна Тимченко та гість із Ізраїлю Анатолій Клімов, у виконанні яких пролунали гарні українські та зарубіжні пісні. Неабияке враження на глядачів справило тріо Володимира Мякоти, Руслана Скакуна та Артема Харченка, які виконали для публіки "Інструментальне попурі".

На завершення свята ведучі закликали всіх голопристанців любити свій край і зберігати та пам’ятати історію Голої Пристані, її здобутки та культурні надбання. А в сонячному сяйві вигравав усіма барвами веселки світло-кольоровий фонтан. 

 

Наталья ЯРОВА. Фото Катерини ЧЕМЕРИС.

Фотозвіт 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.