Відлуння Чорнобиля

27.04.2018

 

До 32-ї річниці Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф у Голій Пристані 26 квітня відбувся мітинг-реквієм.

Цього дня біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС зібралися учасники ліквідації, делегації трудових колективів, організацій, представники громадськості.

У заході також взяли участь міський голова Олександр Бабич, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної ради Іван Басараб та представник районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Людмила Мороз, які у своїх виступах вшановували пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям і здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха, висловлювали щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.

Покладанням квітів до пам’ятного знаку учасники зібрання віддали шану тим, хто ціною власного здоров'я і життя захистив нас й увесь світ від нещадних наслідків Чорнобильської катастрофи.

Час невпинною ходою віддаляє нас від тієї страшної події, але не загоює ран учасників тих подій, у пам’яті яких вона залишила багато зарубок.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.