Актів вандалізму не зменшується: у Голій Пристані продовжують нищити і красти молоді дерева

02.05.2018

 

 Як тільки візьметесь за добру справу – одразу знайдуться ті, кому не до вподоби те, що ви робите. А коли стараєтесь не лише для себе, а й для суспільства, зрозуміло – противники теж знайдуться. Якщо одна частина містян спішить всіляко долучатись до озеленення міста, інші наввипередки нищать висаджені минулого місяця деревця. Їх вже декілька разів поливали і вони почали потроху приживатися, на них з'явилися зелені листочки, але...

Минулого тижня вандали знову нагадали про себе: поламали і повикорчовували зелені насадження біля геріатричного пансіонату і в парковій зоні. На жаль, люди наші так і не навчились, що важливо шанувати не лише свою працю, а й чужу. Тим паче, що "зелені вандали" – також мешканці цього міста, і тутешній затишок – також і їхній.

На жаль, такі вчинки залишаються практично безкарними, оскільки не завжди вдається впіймати вандалів за руку на місці злочину. Тож просимо всіх мешканців міста, які помітили випадки правопорушень, фіксувати їх на камеру та звертатися до міської ради або за телефонами: (095) 376-74-04, 2-12-77.

А ще звертаємося до батьків – будь ласка, проводьте виховну роботу зі своїми дітьми! Не будьте байдужими до проблем, які стосуються нашого міста, тому що це - наш дім, а в домі має бути чистота і порядок.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.