Шлях до вражень

02.05.2018

 

 31 квітня та 1 травня цього року вся Херсонщина зібралася в селі Республіканець Бериславського району для святкування 309-річниці заснування історико-культурної пам’ятки «Кам’янська Січ» та відкриття туристичного сезону під гаслом "Херсонщина туристична – шлях до вражень".

Захід подарував гостям розмаїття подій, незабутні враження та море позитиву. Долучилася до святкування і делегація із 70 учасників від Голої Пристані на чолі із міським головою Олександром Бабичем. Голопристанці гідно представляли своє місто,  презентували його історичну спадщину, демонстрували потужний туристичний та економічний потенціал, частували всіх бажаючих смаколиками. Приємним сюрпризом першого дня святкової програми став виступ вихованців Голопристанського ДНЗ №3 «Берегиня»,  які  вразили  присутніх  своїми  віршами. Серед строкатого творчого розмаїття не загубилися і майстрині декоратично-прикладного мистецтва, які представляли свою продукцію. А культурним надбанням ділилися наші талановиті артисти – вокальний ансамбль "Купава" та акордеоніст Володимир Мякота.

        

Також члени делегації вболівати за наших школярів, які взяли участь у ІІІ обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2018». Команда посіла 4 місце серед 27-ми, підтвердивши народну мудрість: "Козацькому роду нема переводу!".

Молебень за мир і єдність в Україні, презентації туристичних маршрутів, екскурсії та різні розважальні заходи входили в програму традиційних урочистостей з нагоди відкриття на Херсонщині чергового туристичного сезону. Окрім цього, всі бажаючі мали змогу переглянути виставку військової техніки, показові виступи з козацьких бойових мистецтв, долучитися до гирьових змагань та майстер-класів, покуштувати смачні страви та придбати на згадку українські сувеніри. А ще – помилуватися неперевершеними краєвидами, які відкриваються на Каховське море та річку Кам’янку.

Наталья ЯРОВА.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.