Нові парти для Нової української школи

18.04.2018

 

Сучасна освіта вимагає забезпечення відповідних умов, у тому числі, і якісних меблів, які мають відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Від цього, в першу чергу, залежить здоров’я дітей та їх успішність. Чудово це розуміє і державна влада, тож цього року школи України отримали від держави щедрий подарунок – субвенцію на суму близько півтора мільйона гривень на реалізацію реформи "Нова українська школа".

Завдяки сприянню Народного депутата України, голови Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юрія Одарченка у рамках субвенції соцекономрозвитку із держбюджету Голій Пристані було виділено 601200 грн., які було вирішено витратити на закупівлю нових меблів для 1-2 класів шкіл міста.

Після детального обговорення, вивчення різноманітних пропозицій та прайс-листів, відділом освіти, молоді та спорту було придбано 490 одномісних мобільних парт і 640 стільців європейського зразка. І ось нарешті минулого тижня Гола Пристань отримала новенькі меблі, які було розподілено пропорційно кількості учнів на всі школи міста. Відповідно, повністю укомплектовано партами і стільцями близько 15 класів.

Нові парти зручні і якісні, їх можна регулювати відповідно до зросту дитини. Такі меблі допомажуть підтримати правильну поставу школярів, а отже, і їхнє здоров’я.

        

Тож, уже в новому навчальному році голопристанські молодшокласники будуть навчатися за новими партами у Новій українській школі. Нагадаємо,  відповідно до прийнятого Верховною Радою закону «Про освіту», впровадження «Нової української школи» розпочнеться у 2018 році з набору до першого класу. Діти, які у 2018 році вперше сядуть за парти, закінчать школу в 2030 році. Реформа освіти передбачає нові навчальні програми та методики викладання, а учням не тільки даватимуть знання, а й вчитимуть застосовувати їх у житті.

 Наталья ЯРОВА.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.