21 квітня – Український День навколишнього середовища (День довкілля)

20.04.2018

 

Третя субота квітня — більше, ніж просто весняний день. Це День довкілля, заснований законом № 855/98, прийнятим в 1998 році.

Спочатку свято було прийняте у зв’язку із Стокгольмською конференцією із захисту довкілля, яка пройшла ще в 1972 році. Тоді було прийнято 109 пунктів, згідно з якими екологи всього світу повинні були боротися за «чистоту» Землі.

Сьогодні в Україні є безліч організацій, які ведуть волонтерську і просвітницьку діяльність, направлену на те, щоб наступні покоління могли жити в екологічно чистій країні. Вони проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Саме завдяки їхній роботі все більше українців свідомо відносяться до захисту довкілля.

Ідеальним поздоровленням з Днем довкілля буде відмова від непотрібного пакетика в супермаркеті, вчасно вимкнене світло або підняте із землі сміття.

  Цього року Гола Пристань у рамках Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі приєднується до акції "Година Землі". Відповідно до неї один раз на тиждень кожного четверга (26 квітня, 3 травня і 10 травня) з 2 до 3 години ночі буде здійснено відключення мереж зовнішнього освітлення вулиць міста.

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.