Про діяльність Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

23.04.2018

 

При Голопристанській міській раді працює Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. Основними завданнями є виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб та подальше якісне забезпечення соціальними послугами.

В центрі функціонує 2 відділення: відділення соціальної допомоги вдома та організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги. Загалом станом на 01.04.2018 надано соціальні послуги (перукарські та догляд вдома) 799 особам.

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги вдома одиноким  особам похилого віку, інвалідам, хворим (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування. Станом на 01.04.2018 у відділені знаходиться на обслуговуванні 117 громадян, з них: на безкоштовній основі - 112, на платній - 5.На платній основі надано 96 послуг, на безоплатній – 9 096. Послуги надають 11 соціальних робітників. У відділені працює медична сестра, яка надає медичні послуги (міряє артеріальний тиск, робить ін’єкції за призначенням лікаря та ін.). Також, надається довідкова інформація щодо оформлення людей до геріатричного пансіонату.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги з початку року 682 особа отримала 287 господарські послуги та 541 перукарські послуги (на платній основі надано 235 послуги, на безоплатній – 306). На базі відділення діє Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, надаються перукарські послуги.

Територіальний центр тісно співпрацює з Товариством Червоного Хреста України, фізичними особами – підприємцями. З нагоди державних свят та визначних подій для підопічних відділення проводяться різноманітні заходи з врученням подарунків та продуктових наборів.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Гола Пристань, вул. Покришева, 41, тел. (05539) 7-71-87.

Тетяна СТРУТИНСЬКА,

 

директор територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) УСЗНСП виконавчого комітету міської ради 

 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.