Вулиці розбитих ліхтарів

03.05.2018

 

Гола Пристань вкотре постраждала від рук вандалів. Від «нема що робити» у міському парку вкотре – сліди правопорушень благоустрою. Цього разу невідомі особи з хуліганських мотивів побили 7 ліхтарів, ще декілька світильників цілі, але плафони збиті зі стовпів.

Як зафіксували камери відеоспостереження, вандали йшли парком від Палацу культури «Сузір’я» у сторону ринку приблизно о пів на першу годину ночі з 21 на 22 квітня.  Тож міська рада розшукує зловмисників (дві дівчини і три хлопця) і просить всіх мешканців міста, яким щось відомо з приводу вчинення даного правопорушення, звертатися за телефонами: (095) 376-74-04, 2-12-77.

Ліхтарі розбивають у парку не вперше – міська рада постійно проводить їх заміну. Але ж це не означає, що треба ламати, розбивати і робити вигляд, що так воно було і так воно має бути.

Чому не можна берегти те, що вже є? Невже це так складно? Витрачених ресурсів та людського часу шкода. І дуже хочеться, аби таких історій у нашому місті більше не траплялося.

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.