Декларації з лікарем підписали очільники місцевої влади

19.04.2018

 

З 2 квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія "Обери свого лікаря". Згідно із заявою в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, вона не має кінцевого терміну. "Декларація - це форма заяви. Ви повідомляєте, що обрали саме цього лікаря і цей медичний заклад, тоді з липня гроші підуть у той медичний заклад, до того лікаря, якому ви довірили своє здоров'я. Вибирати лікаря можна в будь-якому закладі, незалежно від місця прописки. Ви впізнаєте заклад, у якому можна підписати декларацію, за позначкою "Тут можна обрати свого лікаря". Поспішати не потрібно – кінцевого терміну підписання декларації немає, і швидкість - не головне в цьому процесі. Головне - якість і свідомість вибору. Вся нормативна база для підписання декларації вже готова", - сказала Супрун.

19 квітня поточного року до КП «Голопристанський ЦПМСД» для підписання декларації з лікарем первинної ланки прибули керівники районної і міської влади.

Близько десяти хвилин було витрачено на цей процес.

Лікаря обрали Голопристанський міський голова Олександр Бабич, голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко та голова райради Віталій Соловйов.

Вони ознайомились з тим, як триває процес підписання декларацій, отримавши докладну інформацію щодо цього від головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Владислава Житнюка. Він, серед іншого, повідомив, що у медичному закладі розміщено наочну інформацію стосовно кампанії «Обери свого лікаря», при необхідності громадяни можуть отримати необхідну консультацію.

Олександр ГРИГОРКІН. Фото автора.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.