Державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси»

12.04.2018

    

        Державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси» створено відповідно  до наказу Міністерства внутрішніх  справ України від 21 липня 2008 року №347,  засноване на державній власності та  належить до сфери управління  Міністерства внутрішніх справ України та уповноважене здійснювати  безпосередньо взаємодію з Департаментом інформаційних технологій МВС України з питань надання послуг в терміни, які  встановлюються за погодженням сторін.

Одними із основних завдань Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси» є:

 - надання консультаційних послуг, послуг з оформлення документів, інформаційно-консультаційного характеру для здійснення запиту до  МВС України для отримання довідок про наявність/відсутність судимості.  Надання послуг відповідає затвердженому МВС України Тимчасовому регламенту організації доступу ДП МВС України «Інформ-Ресурси» до інформаційних ресурсів ДІТ МВС для надання інформації на запити громадян та не суперечить діючому Законодавству і нормативним актам;

- забезпечення сучасних умов обслуговування громадян  та юридичних осіб.  

Державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси» в особі Південної міжрегіональної філії здійснює свою роботу в межах чинного законодавства з дотриманням порядку та правил доступу до інформаційних ресурсів, які визначаються МВС. Доступ до інформаційних ресурсів  здійснюється з відповідних  автоматизованих робочих місць відділеного доступу єдиної інформаційної системи МВС за допомогою комп’ютерної техніки, специфікація якої погоджується з МВС.

На даний час  Південна міжрегіональна філія ДП МВС України «Інформ-Ресурси» надає консультаційно-інформаційні, представницькі послуги з оформлення пакету документів та заяв на отримання інформації про наявність/відсутність судимостей на території Одеської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської  областях.

Також можна оформити  онлайн-замовлення через сайт  HTTP://INF-RES.IN.UA/

О.ЄФІМЕНКО, директор  філії

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.