За чисте довкілля

11.04.2018

 

      Упродовж двох минулих тижнів на вулицях і у дворах Голої Пристані було помітне пожвавлення: підприємства, організації, заклади та громадськість відгукнулися на заклик міської ради щодо участі у наведенні благоустрою територій напередодні Великодня у рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

Завдяки спільним зусиллям всіх небайдужих голопристанців наше місто стало набагато чистішим та гарнішим. Ліквідовано стихійні сміттєзвалища, прибрано узбіччя, виконане вапнування дерев та бордюрів, облагороджено території держустанов, паркової зони.

Крім того, пройшли роботи із підняття тротуару (з метою запобігання затоплення) навпроти ЗОШ №4 (біля Свято-Духівського храму), які проводили КП "Гопри-Водоканал" та КП "Міськтеплокомуненерго" спільно із працівниками виконкому.

 

Голопристанський міський голова, міська рада та виконавчий комітет щиро вдячні всім за ударну та ефективну працю! Усім дякуємо, благоустрій – продовжуємо! Нагадуємо, що кожен четвер у місті оголошено санітарним днем. Разом зробимо наше місто чистішим та гарнішим!


 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.