«Форум громад»

02.04.2018

 

27-28 березня в Миколаєві відбувся «Форум громад», організований ГО «Агентство економічного розвитку» (м.Вознесенськ) у співпраці з платформою «Київський Діалог», Peace Corps Ukraine, ПРООН в Україні та USAID Україна.

Серед присутніх на Форумі – представники органів місцевого самоврядування, міські голови, секретарі міських та сільських рад Миколаївської та Херсонської області, лідери громадських організацій, представники Міністерства молоді та спорту та Миколаївської ОДА, всеукраїнських мережевих організацій та асоціацій, всього  — близько 120 осіб.

Так як Гола Пристань має немалий досвід реалізації проектів, направлених на розвиток громади, а також позитивні приклади побудови партнерства на різних рівнях, на запрошення ГО «Агентство економічного розвитку» у «Форумі громад» взяв участь Голопристанський міський голова Олександр Бабич. Він поділився з учасниками заходу досвідом нашого міста у сфері реалізації проектів зі сталого розвитку та прикладами співпраці голопристанської громади з громадськими організаціями та міжнародними донорами.

Успішними практиками співпраці ділилися також міські голови Вознесенська, Новоолександрівської та Баштанської ОТГ. Крім того, учасники заходу ознайомились із доступними можливостями розвитку через співпрацю на різних рівнях: з іншими громадами та державними програмами, з громадськими організаціями і мережами, а також з міжнародними і українськими донорськими організаціями. Мали змогу й обмінятися досвідом і отримати корисну інформацію щодо напрямів та інструментів роботи з молоддю, яка мешкає у громадах. Також на Форумі були презентовані останні дослідження з оцінки спроможності та прозорості громад, впровадження роздільного збору сміття в громадах, створення молодіжного центру, успішні практики впровадження проектів з енергоефективності. 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.