Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні

22.03.2018

 

21 березня у Голій Пристані на базі спеціалізованої школи відбувся перший міський турнір "Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців гуртків військово-патріотичного спрямування.

Засновниками турніру виступили учасник Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО, депутат міської ради, вчитель спеціалізованої школи Ігор Дяченко, перший заступник Голопристанського міського голови Віталій Гей та міський відділ освіти, молоді та спорту.

Відкриття змагань відбулося урочисто – після спільного виконання Гімну України учасників привітали засновники турніру, а школярі виконали патріотичні вокальні та хореографічні композиції.

Чотири команди по 9 чоловік, які представляли 9-11 класи навчальних закладів міста, боролися за І місце у справжній, чоловічій боротьбі в чотирьох видах змагань:

- вишкіл, стройова підготовка;

- військово-спортивна комбінована естафета;

- комбінована силова вправа;

- перетягування лингви.

За результатами турніру IV місце здобула команда ЗОШ №4 (командир – Олександр Коваленко), ІІІ місце – у ЗОШ №1 (командир – Артем Харченко). ІІ місце зайняли хлопці із Голопристанської гімназії (командир – Олександр Авдєєв). А золото і перехідний "Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні" у чесній боротьбі завоювала команда спеціалізованої школи (командир – Тимофій Загородний).

Перший міський турнір  "Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні" пройшов на високому рівні, всі учасники, незалежно від призових місць, отримали дипломи за участь, незабутні враження та емоції. І, насправді, у цьому Кубку немає переможців та переможених. Головним є інше. І, підсумовуючи, слід відзначити, що все задумане організаторам вдалося, що й зазначили всі учасники змагань.

 

Наталья ЯРОВА.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.