Безсмертна слава Кобзаря

20.03.2018

 

 

На базі Голопристанської дитячої школи мистецтв вже 17-й рік поспіль з метою популяризації духовної спадщини українського народу, вшанування пам'яті Тараса Шевченка, виявлення нових виконавців та підвищення виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання відбувається справжнє свято дитячих талантів – щорічний відкритий фестиваль-конкурс «Кобзарська слава».

Протягом лютого та березня 2018 року шанувальники вокального, музичного, хореографічного, образотворчого та театрального мистецтва мали радість почути і побачити Прекрасне, яке творять для людей нашого краю діти – вихованці шкіл початкової мистецької освіти Голопристанщини. Учні з різних спеціальностей – всього 242 соліста і 30 колективів – демонстрували свою майстерність, набуту за роки навчання, а їхні вчителі знову й знову підтверджували свій високий рівень професіоналізму.

А 16 березня у районному будинку культури відбувся заключний концерт XVII фестивалю-конкурсу "Кобзарська слава", приурочений до 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Тут були представлені найкращі номери,  дитячі таланти дивували та радували всіх присутніх.

На сцені виступали не лише володарі ґран-прі, а й найкращі учасники фестивалю-конкурсу, серед яких: оркестр народних інструментів (кер. В.Степанова, конц. О.Шкроб), учні театрального колективу «Крила натхнення» Євгенія Мордань, Максим Вєртіков та Юлія Воронова (викл. А.Литвиненко), ансамбль бандуристів «Коралики» (кер. О.Козар, Н.Федорченко, конц. П.Зибін), хор молодших класів «Тоніка» (кер. Л.Орлова, конц.Є.Дмитришина), ансамбль «Чарівна скрипка» (кер. С.Вакуленк, конц. Г.Вихор), театр пісні «Веснянка» (викл.Н.Федорченко, конц. Н.Зибіна), хор старших класів «Юність» (кер. Д.Ярова, конц. О.Церіх), оркестр духових інструментів (кер. О.Опентанний), ансамбль «Фортуна» (кер. Т.Тєлєнкова), дует саксофоністів Іллі Запорожченка та Артема Години (викл. Д.Вакуленко, конц. О.Шкроб), баяніст Максим Меньшиков (викл. О.Меньшиков).

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради вітав переможців фестивалю-конкурсу міський голова Олександр Бабич. Грамотами за кращий виступ  та активну участь у культурно-мистецькому житті Голопристанщини він нагородив учнів комунального закладу «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради:

У номінації «Художнє мистецтво» Єгора Синякова та Софію Запорожець (викл. В.Шликова).

У номінації «Виконавці на струнно-смичкових та духових інструментах» Артема Годину (викл.Д.Вакуленко, конц. М.Супроненко);  Руслана Скакуна (викл. С.Вакуленко, конц. Г.Вихор);  Любов Пікалову (викл. С.Вакуленко, конц. Г.Вихор).

У номінації «Виконавці на народних струнних інструментах» Христину Альохіну (викл. О.Козар);  Дар’ю Погранічну (викл. Т.Ліщук, конц. Н.Зибіна).

У номінації «Виконавці на народних клавішних інструментах» Володимира Мякоту (викл. В.Зибін).

У номінації « Виконавці естрадно-джазової музики»:  Слюсар Єлизавету (викл. Н.Ноздріна, конц. В.Каменський).

У номінації «Ансамблі» тріо «Як МеД» (Дмитро Яковенко, Максим Меньшиков та Андрій Деремешко, викл. О.Меньшиков);  дует домристів (Маргарита Прокопова та Дар’я Погранічна, викл. Т.Ліщук, конц. Н.Зибіна):  дует акордеоністів (Володимир Мякота та Андрій Островськийвикл. В.Зибін);  тріо домристів (Тетяна Жицька, Тетяна Булюк Олена Тимошенковикл. Т.Ліщук, конц. Н.Зибіна).

У номінації «Юний музикознавець» Артема Харченка (викл. О.Вихор).

У номінації «Колективи»:  оркестр домристів (кер. Т.Ліщук, конц.Н.Зибіна);  середню групу ансамблю «Фортуна» (кер. Т.Тєлєнкова).

Нагородили і учнів Чулаківської дитячої школи мистецтв – Максима Ошурка у  номінації «Театральне мистецтво» (викладач С.Киселюк) та Інгу Гуцу в номінації «Виконавці на народних струнних інструментах» (викладач В.Болдирєв). А також – ученицю Старозбур’ївської дитячої музичної школи Ельвіру Ротонос (викл. О.Тимошенко) у номінації «Солісти-вокалісти», ученицю Бехтерської дитячої музичної школи Ганну Шаманську (викл. О.Швецова) у номінації «Солісти-піаністи» та ученицю Новозбур’ївської дитячої школи мистецтв Олександру Фендик (викл.А.Воробець) у номінації «Виконавці естрадно-джазової музики»

Діти і педагоги отримали квіти та пам’ятні подарунки, і в думках і у серці кожного слухача відбивалося Шевченкове слово, що з такими талановитими дітьми "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине".

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо нових творчих злетів, натхнення, наполегливості та впевненості у своїх силах!

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт-1      Фотозвіт-2  

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.