І березень дарує диво, розпочинаючи весну

12.03.2018

Перше весняне свято – одне із головних щорічних подій. Традиція святкувати Міжнародний жіночий день з’явилася настільки давно, що багато хто навіть не пам’ятає його витоків. Рідко хто в цей день говорить про боротьбу жінок за свої права. Тепер його сприймають як привід сказати теплі слова своїм коханим і близьким жінкам.

Не обійшло це прекрасне свято і жінок Голої Пристані, які 7 березня мали змогу зануритися в світ прекрасного, забути про проблеми й турботи важких буднів і насолодитися чудовим концертом, який відбувся у міському Палаці культури "Сузір’я".

Не дивлячись на зовсім не весняну погоду, концертна зала Палацу культури була наповнена теплом і сяючими жіночими посмішками. Учасники святкового концерту багато зусиль приклали для того, щоб створити глядачам гарний настрій. Вітали присутніх дам чоловіки – не лише ведучі заходу Денис Вакуленко та Богдан Палій, а й маленькі джентельмени – учні молодших класів навчальних закладів міста, які дарували жінкам повітряні поцілунки та поробки – невеличкі квіткові букетики.

До поздоровлень на адресу прекрасної половини приєднувався перший заступник міського голови Віталій Гей, який побажав усім присутнім бути щасливими, коханими й веселими і виконав почесну місію – вручив подяку від Херсонської облдержадміністрації за сумлінну працю та високу професійну майстерність завідуючій ДНЗ №1 "Олімпієць" Наталі Поповій.

Не обділив увагою голопристанок і міський голова Олександр Бабич, який, хоча цього святкового дня і перебував у відрядженні, але щиро привітав жінок міста у відео-поздоровленні.

Ніжною та витонченою хореографічною композицією у виконанні Тетяни Тєлєнкової розпочався святковий концерт, присвячений прекрасній половині людства.

Танцями і віршами вітали своїх матусь, бабусь, тіточок і сестричок найменші мешканки міста – вихованки дитсадка №3 "Берегиня" (завідувач Т.Бурдига). Слова малечі були надзвичайно щирими, люблячими і зворушливими. А від дитсадка №2 "Посмішка" (завідувач С.Темченко) піснями і танцями присутніх вітали талановиті вихователі.

Приємними були і вітання від учасників театру "Світлячок" (керівник С.Михайленко), а також гумористичний подарунок від Микити Большакова. Підготували прекрасне музичне поздоровлення і чоловіки дитячої школи мистецтв.

Чудові пісні протягом усього концерту лунали від талановитих, творчих людей міста – Нонни Ішханян, Аріни Романенко, Володимира Мякоти, Тетяни Тимченко, Артема Харченка, Богдана Палія, Артема Тригуба, Тетяни Кривої, Світлани Лінник, Світлани Золотарьової, Сергія Хоменка, Миколи Коваленка та Євгена Чумаченка. Несподіванкою став виступ аматорського  інструментального гурту "Fest-band", який подарував присутнім пісню "Танго" із кінофільму "Запах жінки".

Але найбільшим сюрпризом свята стала "чоловіча гвардія" в обличчі міських чиновників, яка мала місію вручити квіти всім жінкам, присутнім у залі.

Весною, найкращими побажаннями та ніжними барвами квітів було наповнене свято, а чудовий концерт і тепла атмосфера зігріли душі присутніх та дали настанову: "Весна розпочалася!". 

  Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.