День добровольця

15.03.2018

 

14 березня Україна вдруге відзначає День добровольця. 17 січня 2017 року це свято було встановлено Верховною Радою з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

З початком воєнних дій на сході  тисячі звичайних українських громадян, полишивши навчання, роботу, бізнес, родини пішли зі зброєю в руках першими протистояти російській армії. Саме завдяки мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму добровольців вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу.

Добровольців нашого міста 14 березня запросив до міської ради очільник Голої Пристані Олександр Бабич. Потиснувши руки кожному, він щиро привітав винуватців свята зі знаменним днем, вручив їм квіти та пам’ятні подарунки.

 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.