Кобзарська слава

08.02.2018

 

Саме таку назву має фестиваль-конкурс учнівської творчості, присвячений Т.Г.Шевченку, який проходить у Голій Пристані, починаючи з 2001 року. Конкурс покликаний сприяти популяризації української пісні, виховати у молодого покоління патріотичні почуття, любов до прекрасного.

Цього року XVІI відкритий міський фестиваль-конкурс стартував 2 лютого у школі мистецтв. Концертна зала закладу вітала гостей чудовими малюнками, якими були прикрашені стіни. На них – неперевершені прояви дитячої творчості, українські орнаменти, натюрморти, пейзажі.

Розпочався концерт чудовою піснею «Зоре моя вечірняя», яка пролунала у виконанні ансамблю скрипалів «Чарівна скрипка» (кер.С.Вакуленко, конц.Г.Вихор). Прекрасну композицію на слова Тараса Шевченка «Над Дніпровою сагою» виконала Ірина Чупик під фортепіанний супровід Алли Церіх. Демонстрував свою любов до української музики і повагу до Кобзаря хор викладачів школи мистецтв, який майстерно виконав композицію «Слава Кобзаревих дум».

Вітали з початком фестивалю-конкурсу начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК Альона Литвиненко і директор Голопристанської ДШМ Віктор Зибін, які бажали дітям творчого натхнення, наполегливості та впевненості у своїх силах.

Конкурс розпочався для учнів театрального та образотворчого відділень, які демонстрували свої творчі здобутки перед журі та гостями заходу. Були підведені й перші результати, за якими директор школи мистецтв Віктор Зибін нагородив грамотами учасників та переможців номінацій.

Цього тижня завершилися змагання серед солістів струнно-смичкового та духового відділів (5 лютого),  солістів-вокалістів (7 лютого), учнів відділу народних струнних інструментів (8 лютого).

Але попереду залишаються змагання в інших номінаціях, тож запрошуємо всіх бажаючих до дитячої школи мистецтв, щоб підтримати наших юних артистів!

Фотозвіт 1     Фотозвіт 2    Фотозвіт 3 

 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.