Гостинці для військових

24.01.2018

 

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій, які забезпечуються нелегкими зусиллями тих, хто несе військову службу та боронить країну від ворожих зазіхань.  Завдяки їх самовідданості, вірності військовому обов’язку, героїзму і мужності ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Серед тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави, є й наші земляки. Це Юрій Бугайов та Вадим Гончаров – солдати із Голої Пристані, які нині дислокуються у селі Павлопіль, що на Донеччині. Саме їм із нагоди новорічних свят зробили приємний сюрприз Голопристанський міський голова Олександр Бабич та учасник бойових дій в зоні АТО Анатолій Чорний, які минулого тижня завітали до хлопців із гостинцями від земляків. Серед подарунків від голопристанців – продукти харчування, закатки, солодощі, овочі та фрукти, засоби гігієни та інші речі, які стануть у нагоді нашим бійцям.

На автомобілі КП "Міськтеплокомуненерго" військовим доставили подарунки від дитячих навчальних закладів міста, Голопристанський ЗОШ №1 та гімназії. Підтримку у цій справі надали також підприємці: голова ПП "Александр А. Синенко" Олександр Синенко та голова ФГ "Тюльпан" Олександр Єременко порадували наших хлопців різними смаколиками, а підприємець Андрій Гаврилов забезпечив паливом для поїздки.

Особливе місце серед гостинців із рідного краю займали малюнки, поробки та листівки, виготовлені тендітними руками діточок Голої Пристані, вихованцями дитсадків та молодших школяриків. Кожна дитяча поробка зроблена із любов’ю.

Щира вдячність землякам за підтримку лунала від військовослужбовців. Хлопці розповідали гостям про свою службу, ділилися історіями, передавали привіт родичам та знайомим.

 

А гості вітали солдатів із новорічними святами і висловлювали щиру віру в те, що зовсім скоро настане мир на нашій Україні. 

Наталья ЯРОВА. Фото автора. 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.