Звіт перед виборцями за 2017 рік депутата Голопристанської міської ради 7-го скликання Зеленіна Юрія Володимировича

12.01.2018

 

 Я, Зеленін Юрій Володимирович, вперше став депутатом Голопристанської міської ради у 2015 році. Після прийняття присяги я очолив комісію міської ради з питань побутового, торгівельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності.

Я постійно звертав увагу керівництва міста,  депутатів на проблеми, з якими виборці зверталися до мене.

Як депутат, я вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життя усього міста, брав активну участь у масових заходах, проводив роботу зі зверненнями громадян.

За звітний період я направив 7 депутатських звернень, які в тій чи іншій мірі стосуються не тільки моїх виборців, а й багатьох жителів Голої Пристані.

Так, за 2017 рік мені вдалося вирішити наступні питання:

-  Вирішено питання щодо проведення ремонту асфальтованого покриття по вул. Яковенка.

-  Отримавши звернення жителів вул. Гоголя, вул. Будьонного та пров. Зірковий щодо встановлення на їх вулицях ліхтарів на умовах співфінансування, спільно з керівником КП «Гопри-Водоканал»сприяв вирішенню цього питання.

У зв’язку із отриманням колективного звернення від суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних та фізичних осіб щодо недопущення збільшення податкового навантаження при розгляді проекту рішення «Про податок на майно», ініціював на сесії міської ради перегляд цього питання та зниження ставок «Податку на майно» (депутатське звернення від 27.02.2017 року № 4), яке було підтримано депутатським корпусом та керівництвом міста.

Організував допомогу сім’ї Варвари Присяжної, яка втратила майже все майно під час пожежі. За рахунок власних коштів та коштів депутатів (Андрія Бездворного, Віталія Тупікова), фізичних осіб-підприємців (Андрія Самойленко, Юрія Бушми, Костянтина Чунтонова, Олега Якименко та Ірини Чумаченко) закуплено будівельні матеріали, двері, електропроводку, організовано збір одягу, меблів.

Неодноразово проводив збір речей для Благодійної організації Фонд громади Гола Пристань «Свята Ольга».

-  Придбав будівельні матеріали для будівництва дитячого майданчику по вул.Кленовій (двоповерхові будинки).

- Організував та провів для дітей не тільки міста, а й з інших міст Херсонщини І Дитячий фестиваль рибальства «Карасик», виступив його генеральним спонсором.

Був головним ініціатором запровадження у минулому році у Голій Пристані Дня дитячого місцевого самоврядування, під час якого активна учнівська молодь мала нагоду взяти участь у процесі керівництва містом, в цьому році цю традицію було продовжено.

 Організував та провів у Голій Пристані акцію «Нагодуй птаха», під час якої учні шкіл та вихованці ДНЗ разом із батьками майстрували годівнички, а переможці акції із кожного навчального закладу отримали подарунки.

Звернувся із депутатським зверненням до міської ради щодо придбання трьох LED світлодіодних автономних вуличних ліхтаря із сонячною батареєю для встановлення їх по вулиці Яковенка.

-  Звернувся із депутатським зверненням до міської ради щодо проведення капітального ремонту спортивного майданчика, що розташований у центрі міста біля фонтану.

Багато планів у мене є і на перспективу, оскільки я хочу виправдати довіру тих людей, які віддали за мене свої голоси.

Вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!!! 

З повагою,

Юрій ЗЕЛЕНІН, депутат міської ради

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.