Шановні голопристанці!

16.01.2018

16 січня 1958 року Херсонська обласна рада депутатів трудящих прийняла історичне рішення "Про віднесення селища міського типу Гола Пристань до категорії міст районного підпорядкування". Тож саме цього дня ми святкуємо знаменну дату – 60-у річницю із того моменту, як селище стало районним центром.

У 2018-му ми також відзначаємо ще одну знаменну дату – 95-у річницю із моменту, як село стало районним центром. За ці роки Гола Пристань пройшла вагомий шлях становлення, проте і сьогодні продовжується невпинний рух вперед, до кращого життя. Важливим етапом розвитку стало присвоєння Голій Пристані статусу міста обласного значення, п’яту річницю якого ми також відзначаємо цього року – 17 травня. 

Нині місто інтенсивно благоустроюється, розвивається інфраструктура, відкриваються нові об’єкти, влада спільно з громадою працює задля процвітання краю. Ми йдемо в ногу з часом, розширюємо свої можливості, працюємо злагоджено і ефективно задля розквіту нашої рідної Голої Пристані.

Тож від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас, шановні голопристанці, зі святом! Бажаю вам здоров’я, мирного неба і благополучч вашим родинам. Нехай славиться і процвітає наша рідна Гола Пристань!

Із найкращими побажаннями,

Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.