Різдвяна зоря

10.01.2018

 

По-родинному тепло, затишно й душевно зустрічав гостей міський Палац культури "Сузір’я", де 8 січня відбувся святковий концерт "Різдвяна зоря". Тут панувала різдвяна атмосфера – на сцені стояв вертеп, а чаруючі звуки музики та дзвонів створювали справжню зимову казку.

Вітала присутніх чарівна ведуча Інна Якушенко, яка бажала всім миру та радості і сповіщала благу вістку "Христос народився!", а у відповідь їй звучало багатоголосе "Славімо його!". Цього дня на сцені Палацу культури лунали чудесні різдвяні мелодії, які дарували гостям свята молодша група театру пісні "Веснянка", ансамбль скрипалів (кер.С.Вакуленко), тріо та квартет Свято-Володимирського храму, тріо акордеоністів "Як МеД" (учні Голопристанської дитячої школи мистецтв, керівник О.Меньшиков), чоловічий хор Свято-Духівського храму (регент отець Володимир) та хор викладачів Голопристанської дитячої школи мистецтв (керівник Ірина Чупик). Завітали на свято і гості із Кардашинки – вихованці воскресної школи Свято-Андріївського храму, які презентували глядачам "різдвяний вертеп".

Вітав присутніх на святі з Різдвом Христовим міський голова Олександр Бабич, який щиро дякував артистам за чудовий концерт, бажав здійснення всіх найзаповітніших мрій. А благочинний Голопристанського округу, протоієрей Володимир, який виступив ініціатором заходу, щиро побажав усім найціннішого – здоров’я та благополуччя, миру у душі та в нашій державі.

Велике задоволення отримали присутні від концерту, який наповнив усіх світлими почуттями та подарував  піднесений різдвяний настрій.

 

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.