Нагороди воїнам АТО

05.01.2018

 

Урочисту подію відзначала Голопристанщина 4 січня  –  в актовій залі райдержадміністрації  зібралися керівники району і міста, представники сільських рад та громадськість, щоб вшанувати патріотів, мужніх людей, які відстоюють свободу, цілісність і незалежність своєї Батьківщини – воїнів АТО. Саме до них була прикута вся увага присутніх, їх вітали міський голова Олександр Бабич, голова РДА Тетяна Гасаненко та голова райради Віталій Соловйов, які цього дня нагороджували  наших земляків відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції". Майор ЗСУ О.Лукомець зачитував поіменний список великої групи колишніх воїнів АТО, а вони, схвильовані, підходили до керівників міста і району, отримували відзнаку і грамоту до неї.

 

Крім теплих слів привітань у залі лунали і творчі подарунки від Валерії Бурдиги, Олени Ткач та Олександри Фендик. Згадували на заході й тих воїнів, які поклали життя, захищаючи Батьківщину – їх вшанували хвилиною мовчання. Наприкінці зустрічі її учасники гаряче підтримали побажання ведучої: "Нехай щира любов до України, до рідного краю та народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідній Батьківщині!".

Вже після зібрання із воїнами АТО, які проживають у Голій Пристані, зустрівся міський голова Олександр Бабич, який поспілкувався із ними у неформальній обстановці, а також вручив патріотам невеличкі подарунки – календарі та годинники із символікою рідного міста.

Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.