Засяяла новорічна ялинка!

22.12.2017

 

     Днем Святого Миколая починаються радісні, повні чудес новорічні та різдвяні свята. Цей казковий день завжди був одним із найулюбленіших для всіх: дорослі вшановують пам’ять Святого, а дітлахи із нетерпінням чекають подаруночків під подушкою.

У перше новорічне свято, яке дарує дітям відчуття казкової атмосфери, у Голій Пристані відбулася довгоочікувана подія – відкриття міської ялинки. Аби побачити, як засяє головна новорічна красуня, набережну міста 19 грудня заполонили голопристанці  разом зі своїми маленькими дітками.

Святковий настрій цього дня було гарантовано всім, хто завітав на захід. Біля зеленої красуні всіх зустрічала ведуча Юлія Решетило, яка вітала присутніх із наступаючими новорічними святами. Бажав присутнім гарного настрою, здоров’я та миру міський голова Олександр Бабич, який зазначив:

– Дорослі роблять все для того, аби ви, наші любі діти, жили і відпочивали у гарних умовах. Тож сьогодні, у День Святого Миколая, подарували вам таку чудову ялинку.

А вона і справді цього року була надзвичайною! Дев’ятиметрова красуня, яку прикрасили гарними жовтими та блакитними кулями, приїхала до нас аж із Тернополя.

Як зазначив директор КП "Гопри-Водоканал" Андрій Бездворний, придбання штучної ялинки дозволить в подальшому зекономити бюджетні кошти під час новорічних свят, оскільки щорічне придбання "живого" новорічного дерева коштувало чимало грошових коштів, гарне дерево в лісі вже майже не знайдеш, а штучну ялинку можна зберігати та встановлювати на Новий рік протягом багатьох років.

Вітав усіх із християнським святом благочинний Голопристанського округу, протоієрей Володимир, який побажав, щоб прийдешній рік був сповнений мрій та впевненістю в майбутньому України.

Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували талановиті Тетяна Крива, дует Натальї та Дар’ї Ярових, Наталя Федорченко, Андрій Островський, Микита Гапонов та Володимир Мякота. Гарні новорічні та різдвяні пісні у їхньому виконанні створили дійсно святкову атмосферу, а доповнювали її казкові герої – Янгол (Ірина Соловйова) та Святий Миколай (Світлана Золотарьова). Разом із ними біля ялинки дітлахи водили хоровод, зігрівалися у веселих конкурсах та танцях, за що отримували від Святого Миколая солодкі подарунки.

Малеча отримала безліч яскравих вражень і задоволення від свята, головним подарунком якого стала  красуня-ялинка, що засяяла вогнями, даруючи відчуття чуда і казковості, якого всі ми, незалежно  від віку, чекаємо напередодні новорічних свят.

 Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.