Шановні голопристанці!

22.12.2017

 

Комунальним підприємством «Міськтеплокомуненерго» на виконання Наказу Міністерстава регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» розроблено проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» на 2018 рік (далі Інвестиційна програма).

Пропонуємо протягом 14 днів з дня оприлюднення цього повідомлення надати пропозиції до Інвестиційної програми.

Пропозиції просимо надавати на поштову адресу КП «Міськтеплокомуненерго» (75602, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Лермонтова, 41) або на електронну пошту: mtkegopri@i.ua.

 

 Проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» на 2018 рік

 Фінансовий план використання коштів для  виконання  інвестиційної програми на 2018 рік

 Фінансовий план використання коштів для  виконання  інвестиційної програми та  їх урахування у структурі тарифів на 12 місяців

 План витрат за джерелами фінансування на виконання інвестиційної програми для врахування у структурі тарифів на 12 місяців 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.