П О В І Д О М Л Е Н Н Я починається процедура врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «План зонування території міста Гола Пристань»

05.12.2017

 П О В І Д О М Л Е Н Н Я 

починається  процедура врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної  документації

«План зонування території міста Гола Пристань»

 На виконання рішення міської ради від від 31.01.2017 № 385 «Про внесення змін до міської  Програми розроблення (внесення змін, оновлення) містобудівної документації на період 2016-2020 років, затвердженої рішенням міської ради від 08.06.2016 № 173,  оголошується проведення процедури  громадських обговорень  виготовленої  ДП «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя м.Київ містобудівної документації  «План зонування території міста Гола Пристань».

 З  зазначеною містобудівною  документацією можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру  виконавчого комітету Голопристанської міської ради і на офіційному веб- сайті Голопристанської міської ради http://golapristan-mrada.gov.ua.у розділі «До обговорення»

Строки ознайомлення з проектом – 08.12.2017 до 08.01.2018 включно. Громадські слухання відбудуться  09  січня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міськвиконкому за адресою: м. Гола Пристань, вул.1 Травня, 14.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.