У Голій Пристані оголошено проведення загальноміської акції «Нагодуй птаха»

04.12.2017

 


 
Ось і настала зима! На вулиці стає дедалі прохолодніше, люди починають тепліше одягатися, всі хочуть бути поближче до тепла. Скоро стане зовсім холодно і сніговою легкою ковдрою буде вкрито землю. Саме час подумати про неперелітних птахів, які залишаються у нас зимувати.

Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Врятувати птахів від голодної смерті – просто: розвісити годівнички і не забувати поповнювати їх підходящим кормом.

Саме таку ідею і запропонував депутат Голопристанської міської ради Юрій Зеленін. За його ініціативи у місті оголошено акцію «Нагодуй птаха», під час якої учні шкіл та вихованці дошкільних навчальних закладів міста будуть змагатися у виготовленні найкращої годівниці для птахів.

Підведення підсумків акції відбудеться у святковий день 19 грудня – День Святого Миколая. У кожному навчальному закладі буде визначено переможця, який отримає святковий новорічний подарунок від організатора акції.

А 20 грудня у всіх навчальних закладах міста та у парку ці годівнички будуть розвішуватися учнями старших класів.

 Також Юрій Володимирович запрошує долучитись до його ініціативи спонсорів, які бажають поздоровити дітей зі святом та нагородити їх смачними новорічними подарунками.


 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.