Дитяче самоврядування

04.12.2017

30 листопада в залі засідань Голопристанської міської ради відбулася 27-а сесія міської ради 7-го скликання, яку відвідали незвичні гості – лідери учнівського самоврядування шкіл міста. Під час проведення пленарного засідання школярі мали змогу ознайомитися із загальним порядком ведення сесії.

Захід став першим етапом Дня дитячого місцевого самоврядування, який було започатковано минулого року. Другий етап пройде напередодні Дня місцевого самоврядування, 6 грудня, у приміщенні міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету. Цього дня школярі будуть повністю залучені до процесу управління містом, у кожного керівника буде "стажист", який проведе з ним деякий час і буде допомагати йому у вирішенні проблем життєдіяльності міста.

Залучення учнівської молоді до процесу місцевого самоврядування в першу чергу дозволить дітям розкрити свій потенціал, а їх креативне мислення зможе допомогти міській раді внести якісь інновації у процес управління містом.

          

Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.