День Гідності та Свободи!

21.11.2017

Моя ти рiдна Україно, на прапорi твоїм блакить,

Багата й сильная країна, де жито в колосi шумить! 

Такими патріотичними словами ведучої міського Палацу культури "Сузіря" Юлії Решетіло розпочався у м.Гола Пристань мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. В урочистому заході взяли участь керівництво і структурні підрозділи міста, районної ради та районної державної адміністрації, старші класи навчальних закладів міста, громадські організації та небайдужі мешканці міста.

        

Зі словами вітання виступили: перший заступник Голопристанського міського голови Гей В.М., керівник апарату Голопристанської райононної державної адміністрації Реутенко В.М., заступник голови районної ради Басараб І.К., голова громадського об’єднання учасників бойових дій у зоні АТО «Єдність» міста Гола Пристань та Голопристанського району Купчик В.І., представник громадської організації «Союз Чорнобиль України» Мороз Л.В. Зі сльозами на очах молоде покоління вшанувало Героїв Небесної Сотні, запаливши вогонь пам’яті біля пам’ятного знаку.

 

Благочинний Голопристанського округу протоієрей Володимир із церковним хором провели поминальну панахиду за загиблими. І в глибокій скорботі всі миряни Голої Пристані поклали квіти до пам’ятних знаків "Героям Небесної Сотні" та "Борцям за волю та Незалежність України".

 Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.