Гола Пристань – кузня талантів

21.11.2017

Вкотре за фінансового сприяння Голопристанської міської ради та відділу культури, туризму та ЗМІ ВК 18-19 листопада цього року обдаровану молодь м.Гола Пристань було направлено до м.Києва на Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна Єднає світ".

Ми пишаємось нашими талантами, які гідно представляють культурно-мистецьке життя нашого міста і виборюють першість у різних номінаціях.

Тож, наші перемоги:

ІІІ місце  – хореографічний ансамбль "Фортуна" Голопристанської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради (кер. Т.Тєлєнкова);

ІІ місце – дует домристів у складі Прокопової Маргарити та Пограничної Дарини Голопристанської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради (кер.Т.Лішук);

ІІ місце – Софія Магарь - вихованка Голопристанської дитячої школи мистецтв, Голопристанської міської ради;

І місце – Богдан Палій - колишній вихованець Голопристанської дитячої школи мистецтв, нині студент Херсонського музичного училища.

Відділ культури, туризму та ЗМІ ВК Голопристанської міської ради вітає всіх учасників з творчими перемогами, бажає подальших творчих звершень і обіцяє й надалі підтримувати обдаровану молодь міста, адже вони – наше майбутнє!!!

 Альона ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури, ЗМІ ВК

     

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.