І пензлем, і словом, і звуком...

27.10.2017

  

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають Всеукраїнський День художника. Сама природа наділила цих митців неповторним почуттям прекрасного, яке вони переносять на полотно через палітру кольорів. І надзвичайно приємно, що з кожним роком таких талановитих людей у Голій Пристані стає все більше, а їхній вік, як і творчість, не має меж.

Роботи місцевих художників експонуються на різноманітних виставках, беруть участь у конкурсах на фестивалях. А до міської галереї, де "живуть" картини,  тягнеться душа кожної творчої людини. Адже тут представлені роботи кращих майстрів пензля: Олега Погрібного, Федора Кеби, Володимира Варави, Алли Церіх, Олега Колесніченка, Антона Волосковця, Олександри Варжало, Павла Дроздова, Олега Євстаф’єва та інших. Велику творчу спадщину після себе залишили і митці, яких уже немає разом із нами: Петро Пасічний, Федір Крисько, Олександр Комлев, Анатолій Вовк, Тихон Мещеряков, Іван Старенков. Їхня творчість продовжує радувати нас і надихати юних художників, майстерність яких відшліфовують наші талановиті педагоги, викладачі дитячої школи мистецтв: Оксана Вітвініна, Тетяна Домбровська, Валентина Синякова та Микола Місюр.

Із професійним святом майстрів пензля вітали у Голій Пристані на святковому заході, який проходив 10 жовтня у картинній галереї міського Палацу культури "Сузір’я".  Тут гостей зустрічала чарівна ведуча Юлія Решетіло, яка дякувала митцям за їхню безмежну творчість. Вітав зі святом присутніх перший заступник міського голови Віталій Гей, який побажав усім натхнення, здоров’я та успіхів і виконав почесну місію –  відзначив грамотами, квітами і подарунками учасників ХІ Всеукраїнського дитячого конкурсу образотворчого мистецтва "Народні свята", що проходив у рамках фестивалю "Купальські зорі". Серед переможців – учні Голопристанської дитячої школи мистецтв, Херсонської дитячої художньої школи, Херсонського дизайн-ліцею, Криворізьких міських художніх шкіл №1, №3 та №11.

А далі у неймовірному поєднанні сплелися музика, художнє мистецтво та слово – це творчий подарунок на честь свята дарувала присутнім Голопристанська дитяча школа мистецтв. Викладач закладу Алла Церіх – талановита жінка, яка пише картини, складає вірші та прозу – запрошувала обдарованих учнів музичного відділення Дмитра Яковенка, Максима Меньшикова  та Вадима Єльника, які подарували присутнім чудовий настрій та позитивні емоції.

Вітала всіх із Днем художника, дякувала за плідну працю та розвиток обдарованої молоді начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК Альона Литвиненко. Поздоровляв присутніх і директор Голопристанської дитячої школи мистецтв Віктор Зибін.

А на завершення для гостей лунали чудові пісні у виконанні талановитих Богдана Палія і Тетяни Тимченко.

Яскраві виступи та щирі вітання зробили свято по-родинному теплим і затишним. 

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

 


Юні  художники  Голої  Пристані  продовжують радувати нас своїми творчими здобутками. Так, наприкінці вересня з нагоди Дня міста Гола Пристань  у  рамках  І  дитячого  фестивалю  рибальства «Карасик» серед дітей віком від 4 до 16 років проходив конкурс малюнків на тему «Рибалка».

Його переможцями стали:

І місце: Кудріна Яна, вихованка  ДНЗ №3 «Берегиня». Скакун Нікіта, вихованець ДНЗ №1 «Олімпієць». Саврук Андрій, вихованець ДНЗ  №1 «Олімпієць».

ІІ місце: Цуркан Вікторія, учениця 4-Б класу ЗОШ №1. Мезенцева Софія, вихованка ДНЗ  №1 «Олімпієць». Заїка Валерія, учениця 5-А класу гімназії.

ІІІ місце: Синяков Єгор, учень 6-Б класу гімназії. Толмачов Олег, учень 5-Б класу гімназії. Пашков Євгеній, учень 7-А класу ЗОШ №1.

Нагородження відбулося під час урочистостей до Дня міста, де переможці конкурсу отримали чудові призи від спонсора фестивалю Андрія Бездворного. А роботами талановитих учасників конкурсу малюнків всі бажаючі могли помилуватися на виставці, яка проходила на набережній біля світлового фонтану. 

Привітаймо переможців і побажаємо юним  художникам не зупинятися на досягнутому, а навчатися і вдосконалюватися, щоб наступного року представити ще гарніші і креативніші роботи.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.