Опалювальний сезон 2017-2018 років

11.10.2017

 

 

Повідомляємо про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», а саме:

Розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

З жовтня 2017 року при розрахунку розміру субсидії на новий опалювальний сезон 2017/18 роки будуть враховуватися доходи громадян не за весь минулий рік, як було раніше, а за I і II квартали 2017 року.

Також передбачається подовження терміну подачі заяви на невикористану суму субсидії до 1 листопада поточного року (якщо заява не була подана до управління до 1 вересня 2017 року) на підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ради або комісії, яка ним утворюється, якщо така заява не була подана в установлений строк з причин, визначених таким органом або комісією поважними.

Заяви приймаються за адресою: м. Гола Пристань, вул. Покришева, 41 (тел.: 2-11-33). При собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

 

Тетяна МЕЛІХОВА, начальник відділу грошових виплат  і компенсацій УСЗНСП ВК

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.