Подяка за відпочинок

10.10.2017

 

Проводячи заходи до Міжнародного дня людей похилого віку, підопічні КЗХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат» мали змогу відвідати історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії».

Зустріли нас на початку маршруту дівчата у вишиванках і урочисто вручили традиційні «хліб-сіль». А вже далі нами опікувалася гід Наталочка, яка розпочала екскурсію зі «Стрілецького хутора», де бажаючі мали змогу постріляти з луку та арбалетів оглянути іншу козацьку зброю. Потім ми відвідали українську хату, де познайомилися із виготовленням ляльки-мотанки, з гутником, спробувавши виготовити сувеніри зі скла та з гончаром – робили сувенірний глечик.

А далі під'їхала прогулянкова «піч», якою керував Павло Долинко, та й повезла нас оглянути інші хутори. Дуже цікаво було у коваля та на хуторі меду, на хуторах мила та вовни, хуторі здоров'я, хуторі зерна, а на хуторі прикладного мистецтва ми мали змогу познайомитися із малювання на воді.

Насолодившись екскурсією, надихавшись чистим повітрям, намилувавшись природою, вирушили у зворотну дорогу. І, їдучи додому, вирішили через газету подякувати тим людям, які організували наш відпочинок.

Шановні мер нашого міста Олександр Бабич та заступник Віталій Гей, директор комплексу «Зелені хутори Таврії» Олександр Долинко і ваші співробітники! Прийміть від нас, підопічних пансіонату, щиру подяку і побажання вам щастя, здоров'я та успіхів у вашій діяльності. Нехай Господь охороняє вас від злого!

З повагою від імені підопічних Марії ШЕВЧЕНКО та Валентини БАРБУКОВОЇ

 

 

 
Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.