Золоті літа

10.10.2017

 

  

Як рік ділиться на чотири пори року, так і людське життя можна поділити  на чотири періоди. Зима – час дитинства, пізнання життя і всіх радощів світу, весна – пора юності та молодості, літо – час зрілості та досконалості, осінь – золота пора, коли людина збирає плоди свого життя.

Усім, звичайно, хочеться, щоб осінні дні були погожими та теплими, так і осінь свого життя кожна людина прагне провести, оточена піклуванням, теплом, добром та увагою. Щоб подарувати приємні емоції та гарний настрій, 6 жовтня людей «золотого віку» запросили до міського Палацу культури на свято з нагоди Дня ветеранів та людей поважного віку.

Вітали присутніх ведучі Анжеліка Бондаренко та Вячеслав Подковзун, які дякували  ветеранам та людям, благословенним життєвою мудрістю, бажали їм міцного здоров’я, любові та поваги близьких і рідних. До їхніх поздоровлень приєднався перший заступник міського голови Віталій Гей, який від депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто висловлював щирі і теплі слова матерям, батькам, ветеранам війни та праці і всім літнім людям Голої Пристані, дякував їм за самовіддану багаторічну працю, доброту і мудрість.  Бажав благополуччя та мирного неба над нашим містом голова Голопристанської організації Ветеранів України  Іван Рубін, який, крім того, запросив усіх долучатися до ветеранської організації.

Почесні гості заходу поринули у свято спогадів та улюблених мелодій, які дарували їм юні та дорослі артисти Голої Пристані. Гучними оплесками зустрічали глядачі народний хор ветеранів «Червона калина» РБК (кер.А.Воробец), а також улюбленця публіки – співака Сергія Хоменка. Натхненно звучали інструментальні номери у виконанні вихованців дитячої школи мистецтв – Володимира Мякоти (кер.В.Зибін), Нони Ішханян (кер.Т.Дорошенко), Андрія Деремешка, тріо «Як МеД» (кер.О.Меньшиков). Святкове поетичне вітання приймали присутні від колишнього учителя української мови та літератури, місцевої поетеси Валентини Бузукіної. Хореографічний дитячий колектив «Фортуна» ДШМ (постановник Г.Марковець) подарував глядачам запальний танок, у який талановиті танцюристи вклали весь позитив та щирі емоції.

Підспівував зал улюбленим пісням минулих років, які дарував Почесний громадянин Голої Пристані, баяніст та співак, улюбленець жінок Євген Чумаченко. Музичне вітання лунало від Наталії Федорченко та Дар’ї Ярової, у виконанні яких пролунала народна співанка «Ой у вишневому саду». Не забували і про сучасну естраду – весела та емоційна пісня, яку співала Софія Магарь, викликала у присутніх бурхливі оплески.

А далі куплет за куплетом згадували мелодії 90-х років, які свого часу стали хітами. Їх гостям заходу дарували чарівні Тетяна Крива і Світлана Лінник. До речі, обидві жінки – представниці місцевого самоврядування, депутат міської ради та заступник міського голови відповідно.

Вечір завершився на високій ноті і подарував гарні емоції та чудовий настрій не лише гостям, а й самим організаторам свята.

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

 

 Фотозвіт 


      Актив Голопристанської ветеранської організації  щиро вдячний керівництву та працівникам міської ради, колективу відділу культури, туризму та ЗМІ ВК і МПК «Сузір`я» за концертну програму «Золоті літа» з нагоди відзначення Дня людей похилого віку.

Дякуємо солістам, творчим колективам дитячої школи мистецтв та народному хору ветеранів «Червона калина».

Від святкового концерту всі отримали заряд позитиву, купу емоцій та були в захваті від тієї атмосфери свята, яку змогли створити учасники концерту. Щира подяка за концерт, за енергетику, за прекрасний настрій! Сподіваємося на нові зустрічі!

Іван РУБІН, голова Голопристанської організації Ветеранів України

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.